Он-лайн захист звітів про проходження переддипломної практики студентами денної форми навчання

У зв’язку з проведенням в Україні карантинних заходів щодо запобігання поширенню вірусу COVID-19 кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу навчально-наукового інституту біоресурсів і природокористування Західноукраїнського національного університету продовжує активно працювати в режимі дистанційного навчання.

30 жовтня о 10.00 год викладачами кафедри з використанням платформи ZOOM було проведено он-лайн захист звітів про результати проходження переддипломної практики у групі ОПЗм-21.

Під час зустрічі студенти презентували свої доповіді, розкриваючи практичні засади ведення організації бухгалтерського обліку на підприємствах реального сектору економіку. У ході обговорення поданих звітів було виокремлено окремі галузеві та організаційні особливості систем обліку, зазначено їх проблемні аспекти і можливі напрямки подолання.

Результати проведеного захисту звітів засвідчили високий рівень їх виконання.