Студенти ФАЕМ відвідали Науково-дослідне виробниче господарство «Наука»

29 березня 2019 року з ініціативи кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу ФАЕМ Завитій О.П. відбулося практичне заняття для студентів 3-го курсу факультету аграрної економіки і менеджменту на базі Науково-дослідного виробничого господарства ТНЕУ «Наука».

Під час практичного заняття студенти мали нагоду отримати цікаву та кори       сну інформацію про вплив погодних умов на якість сільськогосподарських культур, умови зберігання злаків, шляхи покращення родючості грунтів, забезпечення росту врожайності сільськогосподарських культур.

Колектив факультету аграрної економіки і менеджменту висловлює щиру подяку директору НДВГ «Наука» Войнарському Йосифу Брониславовичу за сприяння в організації навчальної зустрічі.