Відзначай GLOBAL MONEY WEEK 2019 разом з ТНЕУ!

За підтримки проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток), доктора економічних наук, професора Оксани Миронівни Десятнюк 20 березня 2019 р. у ТНЕУ стартує Всесвітня кампанія Global Money Week.

Global Money Week – це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові та регіональні акції та заходи. Мета – звернути увагу громадськості на фінансову грамотність і за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима. Це тиждень, коли у більш ніж 130 країнах світу відбувається безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності.

Організатор: факультет фінансів, кафедра фінансів ім. С. І. Юрія.

Контактні особи:

Тулай Оксана Іванівна, д.е.н., професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, координатор міжнародної діяльності факультету фінансів, тел. (050) 524-50-73.

Карпишин Наталія Іванівна, к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, тел. (096) 938-68-60.

Програма заходів [146.5 Kb] (завантажень: 3)