ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ФАЕМ В ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

31 жовтня 2018 року студенти факультету аграрної економіки та менеджменту разом із викладачами (д.е.н., професор, декан ФАЕМ Язлюк Б. О. д.е.н., професор Чорна Н. П., к.е.н., доцент Пиріг Г. І, к.е.н., доцент Штельма Н. О., к.г.н., старший викладач Горун М. В.) відвідали Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області. Ця екскурсія організована для ознайомлення зі специфікою роботи землевпорядної служби. Студенти дізналися про основні напрямки діяльності Головного управління Держгеокадастру, вимоги до роботи у сфері землевпорядкування, геодезії та кадастру.

Під час екскурсії установою студенти мали можливість ознайомитися з роботою структурних підрозділів Головного управління. Молодь активно цікавилася особливостями діяльності відомства та умовами працевлаштування до Головного управління. Фахівці розповіли про пріоритетні завдання земельної служби. Велику цікавість у студентів викликало проведення земельних торгів. Майбутні фахівці на власні очі побачили аукціон, на якому було представлено 5 лотів.

Керівник землевпорядної служби області Іван Кузь зазначив: «Ми зацікавлені, щоб на службу до органів Держгеокадастру приходили молоді, кваліфіковані та ініціативні фахівці. Головна умова – мати бажання працювати».