Відбулося засідання студентського наукового клубу

«Учні Луки Пачолі» продовжують славетні традиції розвитку бухгалтерського обліку!», – з цих слів 21 вересня 2018 року розпочалося засідання студентського наукового клубу кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки і менеджменту.

Науковці обговорили тематику та терміни організації студентських наукових семінарів і конференцій на факультеті. Членами товариства було запропоновано найбільш актуальні теми для дискусій і обговорень на перспективу.

Привітали учасників гуртка доктори економічних наук, професори Петро Романович Пуцентейло, Неля Петрівна Чорна, доценти кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Ірина Михайлівна Белова, Олексій Вікторович Ярощук.

Учасники засідання окреслили план роботи наукового клубу «Учні Луки Пачолі» на 2018/2019 навчальний рік.